Apie Mus


UAB „Žiežmarių gėlės“ – jau 60 metų Lietuvoje sėkmingai veikianti bendrovė. Mūsų išaugintų gėlių bei dekoratyvinių augalų ištisus metus galima įsigyti visoje Lietuvoje. Bendrovėje dirba 30 darbuotojų, sezono metu – apie 60. Jie – puikūs savo srities specialistai. Kai kurie gėles ir dekoratyvinius augalus auginantys agronomai bendrovėje dirba daugiau nei 30 metų, todėl turi daug žinių ir darbo patirties.

„Žiežmarių gėlių“ darbuotojai atviri naujovėms, kasmet semiasi patirties iš užsienio šalių gėlių augintojų, visada pilni entuziazmo ir meilės savo darbui.


Istorija


UAB „Žiežmarių gėlės“ istorija skaičiuojama nuo 1958 metų. Iš pradžių buvo valstybinis medelynas – vienas iš didžiausių tuomečių dekoratyvinės sodininkystės medelynų. Šiame medelyne buvo auginama apie šimtas rūšių dekoratyvinių medžių, keturiasdešimt rūšių gėlių, vaismedžių.

Gėlių paklausa buvo stulbinanti, todėl ūkis sukūrė atskirą padalinį, statė šiltnamius, skirtus gėlėms auginti. Tuo metu 8 hektarų ploto lauke buvo auginami narcizai ir tulpės. Šimtas tūkstančių tulpių buvo pražydinama kovo 8-osios proga! O apie 1980 m. Žiežmariuose žydėjo du milijonai tulpių!

1991 metais gėlininkai sukūrė atskirą žemės ūkio bendrovę – „Žiežmarių gėlės“. Kelerius metus ši bendrovė klestėjo, o vėliau, išaugus gėlių auginimo sąnaudoms, prasidėjo gėlių ūkiui nelabai sėkmingas laikotarpis.

2006 m. UAB „Žiežmarių gėlės“ įgavo naują kvėpavimą. Pradėta naujų, modernių šiltnamių statyba bei senų šiltnamių renovacija. Su puikiai išaugintomis įvairiomis žydinčiomis gėlėmis, jų kompozicijomis, „Žiežmarių gėlių“ specialistai sėkmingai dalyvavo įvairiose parodose ne tik mūsų krašte, bet ir už Lietuvos ribų.